Získáte přístup do zkušební verze a firemní administrace Seduo – na 21 dní zdarma a bez závazků. Rádi vám ho také individuálně představíme a poradíme, jak z něho vytěžit maximum. Můžete nám napsat nebo rovnou zavolat.
Anatomie správného rozhodování
NejprodávanějšíKurzem provází Cyril Höschl
Špatná rozhodnutí nám mohou pokazit kariéru, zhoršit naše vztahy, nebo nás zbytečně připravit o peníze. Vyhněte se nástrahám, do kterých se při našem rozhodování často necháme chytit. Celý popisek
Rozhodovací procesy jsou důležité pro každého z nás. Ovlivňují naše životy, a proto je dobré se v nich vyznat. Správně se rozhodovat ale není možné bez porozumění tomu, jak naše rozhodování probíhá.
Tento kurz se proto prakticky věnuje tomu, co se děje během rozhodování.
Dozvíte se:
- Jak je naše chování ovlivňováno psychologickými zkresleními,
- jak ho ovlivňuje naše myšlení,
- jaký typ člověka ve vztahu k rozhodování jste.
Poznatky lektor dokládá na řadě vědeckých experimentů.
Každé téma ilustruje na srozumitelných příkladech.
Osnova kurzu
Všechny lekce jsou přístupné10 lekcí · 46 min
Otevřít všechny kapitoly Zavřít všechny kapitolypsychiatr a vysokoškolský pedagog
Cyril Höschl je psychiatr, výzkumník, popularizátor vědy a vysokoškolský pedagog. Po sametové revoluci byl prvním svobodně zvoleným děkanem 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy (1990–1997). Od r. 1990 byl přednostou Kliniky psychiatrie a lékařské psychologie 3. LF UK v Praze (do r.2020) a ředitelem Psychiatrického centra Praha, jež se od roku 2015 transformovalo v Národní ústav duševního zdraví v Klecanech (do r.2021). V letech 2007 – 2008 byl prezidentem Evropské psychiatrické asociace (EPA) a 2008 – 2009 prezidentem Federace evropských lékařských akademií (FEAM). Působil také jako viceprezident Evropské školy klinického výzkumu ve Vídni a v r.2008 získal ocenění Česká hlava.
94 %
Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem
Ďakujem. Veľmi dobre odprezentované. Príklady sú poučné. Za mňa 6*.
super
Velmi inspirativní připomenutí, jak je možná svoboda volby omezena našimi předpoklady, případně návnadami druhé strany, abychom se nakonec předpokládaně rozhodli “svobodně”.