Získáte přístup do zkušební verze a firemní administrace Seduo – na 21 dní zdarma a bez závazků. Rádi vám ho také individuálně představíme a poradíme, jak z něho vytěžit maximum. Můžete nám napsat nebo rovnou zavolat.

Získáte přístup do zkušební verze a firemní administrace Seduo – na 21 dní zdarma a bez závazků. Rádi vám ho také individuálně představíme a poradíme, jak z něho vytěžit maximum. Můžete nám napsat nebo rovnou zavolat.
Kurzem provází Eva Marková
Komplexní kurz komunikace složený z pěti klíčových kurzů, které pro Seduo připravila Eva Marková. Už nemusíte vybírat, do čeho se pustíte – s tímto maxikurzem se naučíte komunikovat asertivně, zvládat manipulace, řešit konflikty, a ještě mnohem víc. Celý popisek
Chcete mít díky komunikaci lepší a spokojenější vztahy? Nevyčerpávat se zbytečnostmi? Umět se efektivně dohodnout s těmi, se kterými chcete? A ještě zvládat různé manipulace?
Oblíbená lektorka Eva Marková učí druhé lépe komunikovat už přes 20 let. Své zkušenosti a ty nejlepší tipy pro vás teď zařadila do necelých 5 hodin. To, abyste nemuseli tápat, čím začít, nebo jaký kurz na komunikaci si pustit dřív.
Postupně projdete pěti klíčovými tématy efektivní komunikace.
Získejte tipy na to, jak lépe rozumět v komunikaci sobě i druhým.
Získáte tím tak to, co je důležité pro život – dobré vztahy.
59 lekcí · 4:24 hod
Otevřít všechny kapitoly Zavřít všechny kapitolyLektor osobnostně profesního rozvoje a psychoterapeut ve výcviku
Eva pracuje ve vzdělávání dospělých od roku 2005. Jejími klienty jsou mezinárodní korporace, státní organizace, neziskový sektor, ale i jednotlivci, kteří chtějí v životě změnu k lepšímu. Její specializace je psychologie komunikace, která prolíná všemi rozvojovými tématy i metodami práce. Eva je lektor, kouč, mediátor, supervizor a psychoterapeut ve výcviku. Vystudovala Filozofickou fakultu UK a stále se dál vzdělává. Aktuálně se věnuje vztahové psychoterapii www.lepsivztahy.cz. Vše další o Evě naleznete na jejím webu www.evamarkova.cz.
Hodnocení přidávají pouze studenti s ověřeným účtem
Paní Eva Marková a její kolegyně Monika dokáží věci podávat hravě a s nadhledem, jsou skvele
Perfektne vysvetlené
“Róbert, děkuji! Eva.“
Kurz je navíc i psychoterapií! Miluju paní Markovou, její osobnost a přednes, způsob předávání myšlenek a příklady ze života. Nevystupuje jako jediný pravý guru, nabízí to nejlepší ze sebe. Moc děkuji
“Markéto! Je pro mě opravdu velkou odměnou a ctí číst Vaši recenzi. Děkuji Vám! Ať jsou Vám myšlenky a příklady z kurzů užitečnými pomocníky ve vztazích a komunikaci! Eva.“